מיני קורס חימני לאקורדיון

ברוכים הבאים למיני קורס חינמי לאקורדיון – לפי שיטות אסי רוז המותאמות לכל גיל ולכל רמה

האם חלמתם להתחיל לנגן, אבל משהו עדין לא גרם לזה לקרות? אולי ניסתם בעבר, אולי הגיע הזמן, בכל אופן, השיעורים של ׳יאללה גיטרה׳ יעזרו לכם מאד להתחבר אל הגיטרה באופן ישיר ויחסוך לכם הרבה זמן. תוך חמישה מפגשים ללא תשלום, תוכלו בעצם להגשים את החלום.

מה יש במיני קורס החינמי?

המיני קורס החינמי הוא קורס אונליין מזורז אשר נותן לכל נשמה את ההזדמנות להגשים את החלום, להכנס לשיגרת אימונים ולהחשף לשיטות הלימוד המהפכניות של אסי רוז אשר נותן לכולנו בכפית של זהב את המתנה הגדולה מכל: לנגן גיטרה, לשיר, להבין תאוריה בסיסית ולהרגיש כמו מוזיקאי אמיתי שמתחבר לקצב ולהרמוניה.

כל שיעור נע בין 6 ל 10 דק – השיעורים קצרים ואינטסיביים, קלים ופשוטים להבנה ולביצוע. כל שיעור מהווה קרש קפיצה אשר לוקח אתכם כמה צעדים קדימה גם כמוזקאים אשר מחזיקים קצב , גם נותן לכם את הכילים הטכנים לנגן נכון וגם יכניס אתכם לשיגרת אימונים של 10 דק ביום למשך 10 ימים תוך כדי ליווי של אסי רוז, המורה הווירטואלי שלכם.

מה צפוי לי לאחר המיני קורס החינמי?

לאחר המיני קורס החינמי תוכלו גם לפרוט פריטות נבל, גם לבצע החלקות קצב , גם להחליף אקורדים, גם להכיר תאוריה בסיסית , גם להבין אילו עומקים מסתתרים מאחורי משמעות התואר״ ״להיות מוזיקאי / גיטריסט״ ולמעשה תקבלו את כל הכילים הנחוצים ללמוד שירי פופ פולק מכל הזמנים.

למה החוג ללא תשלום?

זוהי מתנה כדי שאתם תוכלו קודם כל להתחיל לנגן ללא תנאים.

במידה ותירצו להמשיך תוכלו להרשם לאתר כדי לקבל גישה לכל הקורסים הנוספים , שם נעמיק וגם נלמד טכנים חדשים: קריאת טאבים, טכניקות סולו, סוגי החלקות ופריטות נבל חדשות.

איך נרשמים?

נרשמים עכשיו באתר לאזור המנויים החינמי ואז אפשר להתחיל

איך מתחילים?

עכשיו שנרשמתם ללא עלות, לוחצים פה על הכפתור ויאללה

מה חדש?

Related Articles

Answers about Computers

The examiner uses particular programming to focus the sort of data put away on computerized proof, and behaviors an exhaustive examination of the media. How

Read More »

омг тор зайти через комп

Watch here: омг тор зайти через комп омг ссылка с обычного браузера омг ссылка с обычного браузера тор омг ссылка с обычного браузера зайти омг

Read More »